Kebo Franchising

Kebo Franchise - Kebo Franchising

Kebo Franchising Hakkında

1996 Yılında Antakya’da kurulan markamız, 2015 yılında merkezini Ankara’ya taşıdı. Tavuk gıda pazarında %100 doğal ve katkısız ürünlerimizi tesisimizde üreterek şubelerimize soğuk zincir bozulmadan ulaştırmaktayız. Kebo olarak tüm şubelerimizde modern ve otantik çizgileri birlikte korumaya devam ediyoruz. Dinamik iç mekân tasarımımız, odun fırında pişen geleneksel ekmeğimiz, Antakya’yı yanı başımızda hissettiren biberimiz ve tüm bunların yanında dönere innovatif bir değer katan soslarımız ile hem geleneksel hem de modern lezzetler bir arada yer almaktadır.

Günümüzde, Türkiye genelinde İstanbul, Ankara, İzmir, Antakya ve Kahramanmaraş da Kebo şubeleri bulunmaktadır.

Neden Bizimle Çalışmalısınız?

Kebo lezzeti henüz şubesinin olmadığı birçok ilden sürekli olarak çağrılar almakta ve bu şehirlere davet edilmektedir. Hatta bu müşterilerimiz arkadaşları aracılığıyla veya doğrudan uçak ya da otobüs ile Kebo siparişlerini vermektedir.

Endüstriyel hale gelen ürün ve proseslerimiz sayesinde deneyimli personele ihtiyaç duyulmamaktadır.

Uzman ekibimiz tarafından 7-10 iş günü verilecek eğitim ile çalışanlardan tam verim alınmaktadır.

Endüstriyel haldeki ana ürünlerimiz soğuk zincir ile güvenli bir şekilde şubelerimize ulaşmakta. Sıfıra yakın fire ile müşterilerimize sunulmaktadır.

Marka bilinirliği ve müdavin kitlesi ile yoğun müşteri kitlesine sahip Kebo’da yüksek ciro imkânını bayilerimize sunmaktayız.

Kebo ürünleri 3-4 dakika gibi kısa bir sürede satışa hazır hale gelmektedir.

Şubelerimizde %15-%35 arası net kar imkânı vardır. Bu konuda örnek tabloları görüşmelerimiz esnasında size sunuyor olacağız.

Mutfağımız Hakkında

  • Ekmeğimiz; Taş fırında odun ateşinde pişen özel bir lavaş ekmeği kullanmaktayız.
  • Biberimiz; Özel olarak yetiştirilen, özenle muhafaza edilen lezzetlerimize bir-beş arası seviyede katılan tüketicilerimizin müdavimi olduğu bir lezzet.
  • Dönerimiz; Özel bir marinasyon formülü bizde saklı dönerimizin eti sadece but ve göğüs etinden oluşmaktadır. Bu özel lezzet size pişmiş olarak soğuk zincir ile ulaştırılacak. Sıfır fire ile tüketici ile bulaşacak.
  • Soslarımız katkısız olarak kendi tesislerimizde üretilmektedir.