Hakkımızda

Kebo Franchise - Hakkımızda

1996 dan günümüze Kebo

1996 yılında Antakya’da 45 m2 bir restoranda başlayan yolculuğumuz ilk günkü heyecanı ile devam etmektedir. Yerli ve yabancı yatırımcıların dikkatini çekmeyi başarmış bir firma olarak yolumuza devam etmekteyiz.

Tavuk gıda pazarında %100 doğal ve katkısız ürünlerimizi tesisimizde üreterek şubelerimize soğuk zincir bozulmadan ulaştırmaktayız. Kebo olarak tüm şubelerimizde modern ve otantik çizgileri birlikte korumaya devam ediyoruz. Dinamik iç mekân tasarımımız, odun fırında pişen geleneksel ekmeğimiz, Antakya’yı yanı başımızda hissettiren biberimiz ve tüm bunların yanında dönere innovatif bir değer katan soslarımız ile hem geleneksel hem de modern lezzetler bir arada yer almaktadır.

Kebo’da menü tercihleri standardın çok üstünde yer almaktadır. Gurme müşterilerimiz menülerini, soslarını ve baharatlarını diledikleri gibi belirleyebiliyor. Kebo’nuza âşık olabilirsiniz! İsterseniz soslu, isterseniz mayonezsiz, ekmeği artırılmış her şeyi dilediğiniz gibi belirleyebilirsiniz seçimler sizden, biz ise Kebo olarak size her şekilde lezzet garantisi vermekteyiz! Klasik, Green, Kebabi, Atom, Boss menüleri ve özelleştirilmiş içerikleri, Antakya mutfağının harika lezzeti ile SENİN

Antakya Lezzeti, Samimiyetin Adı: KEBO

Antakya’da doğan Kebo, sentez mutfağından çıkan akıl almaz bir lezzetin adı. Antakya’da yolları kesişip bir ömrü birlikte geçirmeye karar veren ÇİĞDEM ve AKIN KIRAL çiftinin KEBO girişimcilik yol hikâyesi çiftin Antakya’da ikamet etmeye karar vermesi ile başladı ve devam ediyor.

Kebo, Aşktır! Gerçek Bir Öykünün Yansıması Olmuş

Kebo, esasında lezzet arayışının öyküsü aslında. Çiğdem Kıral, Kebo lezzetini bulana kadar çıktıkları bu yolda emin adımlarla ilerleyebilmek için hiç pes etmeden çalıştıklarını ifade ediyor. Tabii ki bu muhteşem lezzet ve ardından gelen başarı öyküsü tesadüf olmayacaktı. Antakya lezzeti ve medeniyetini yansıtan efsane bir buluşma noktası Kebo. Öğrencilerin ağabeyleri, onları dükkândan kovarak ders çalışmaya gönderiyor, ablaları dertlerini dinliyor. Kimsenin önceliği yok ama çocukların önceliği var. Gelen müşterinin sadece ne yiyeceğini bilmiyor Çiğdem Hanım, aynı zamanda onların derdine de ortak oluyor. İşte 26 yıldır süren bu Kebo sevdasının, fanatik Kebo’cuların aşkında Anadolu kültürünün ve hoşgörüsünün imzası var.

Farklıyız Çünkü Kebo’yuz!

Standart fast food restoranlarında yemeğini ye ve biran önce masayı boşalt kültürü, Kebo’da söz konusu değil. Kebo, dinamik iç mekân tasarımı, dingin ve misafirperver renkleri ile Kebo’cuların rahat ve uzun süre KEBO lezzetinin tadını çıkarmalarını istiyor. Çünkü KEBO kültüründe müşteri evinize gelen misafirdir. Onun rahatı ve huzuru her şeyin üstündedir. Kebo’nun farkı sadece misafirperverliği değil, gökkuşağının renkleri gibi bütün müşterilerini kucaklıyor ve Antakya medeniyetinin muhteşem hoşgörüsünü tüm şubelerine taşıyor olması. Kebo, ailesine dâhil edeceği bayilerinden de aynı özeni bekliyor. Kebo, bayilerine Kebo SENİN diyerek sesleniyor. Çiğdem Kıral, bayii adayları için şu ifadeleri kullanıyor: “KEBO ilk günden beri sağlıklı, doğal, lezzetli ve KATKISIZ Kebo’yu önce tüm ülkeye ardından Avrupa ve tüm dünyaya tanıtan bir marka olmayı hedef edinmiştir.” Kıral, ülke içinde yeterli bayii sayısına ulaşarak, üretim tesislerini Avrupa’ya ve tüm dünyaya mal üretecek pozisyona getirmeyi hedeflediklerini ifade ediyor. Kebo bayilerine yüksek kârlılık, mimari hizmet, lokasyon yardımı, reklam desteği ve olmazsa olmaz eğitim desteği sağlıyor.